Atkaklioje kovoje užfiksuotos „Bangos“ ir „Palangos“ lygiosios

LFF I lygos ketvirtajame ture taškus po lygiai pasidalino Gargždų „Banga“ ir Palangos „Palanga“. Mačas Gargžduose baigėsi rezultatu 2:2 (1:2).

Pirmieji sėkmingą ataką surengė šeimininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes po Sigito Urbio įvarčio įšsiveržė į priekį – 1:0. 17-ąją minutę padidinti „Bangos“ persvarą galėjo Tomas Dargužas, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Pirmoje kėlinio pusėje daugiau galimybių atakuoti vartus turėjo šeimininkai, kurie galėjo pasižymėti dar kartą ir kėlinio viduryje. Tačiau savo galimybę sėkmingai išnaudojo ir „Palanga“, kuomet po kampinio tikslų perdavimą atidavė Gvidas Juška, o Lukas Baranauskas pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo „Bangos“ futbolininkai, tačiau po pelnyto įvarčio iniciatyva buvo jau svečių rankose. Tuo pasinaudoję svečiai sugebėjo rezultatą persverti. Antrojo įvarčio autoriumi tapo Aurimas Jurgelevičius, o rezultatyvų perdavimą atliko L.Baranauskas – 2:1. Nors įvarčiu kitoje atakoje galėjo atsakyti ir „Banga“, tačiau  Karolio Kelpšos smūgis skriejo pro šalį, o po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Palanga“ – 2:1.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atakuojantis žaidimas. 49-ąją minutę „Palangos“ persvarą galėjo dar kartą padidinti A.Jurgelevičius, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę. Neilgai trukus, 53-ąją minutę, „Bangai“ pavyko surengti pavojingą ataką, tačiau palangiškiams apsiginti pavyko. 68-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį uždirbo S.Urbys, o tuo apsinaudojęs Karolis Urbaitis šaltakraujiškai ir tiksliai realizavo baudinį bei išlygino rezultatą – 2:2. Rungtynių pabaigoje „Palanga“ dar bandė sukurti pavojingų progų, tačiau jos baigdavosi netiksliai. Per pridėtą rungtynių laiką rezultatą į „Bangos“ pusę persverti galėjo Aurelijus Staponka, tačiau kamuolys nepataikė į vartų plotą. Idealią progą išsiveržti į priekį turėjo ir „Palanga“, tačiau G.Juškos smūgis buvo netikslus, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias – 2:2.

Rungtynių statistika

Gargždų „Banga“ – Palangos „Palanga“ 2:2 (1:2)

Gargždų miesto stadionas: 800 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Sigitas Urbys (1:0), 25 min. Lukas Baranauskas (1:1), 33 min. Aurimas Jurgelevičius (1:2), 69 min. Karolis Urbaitis – 11 m. baudinys (2:2).

Įspėjimai: 53 min.  Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 69 min. Lukas Artimavičius – geltona kortelė („Palanga“).