„Atmosferos“ kapitono rekomendacijose: trileriai, filmai apie sportą ir virusus

Mažeikių „Atmosferos“ komandoje praėjusį sezoną kapitono raištį vilkėjęs Rokas Gecevičius karantino metu rekomenduoja ir trilerius, ir filmus apie virusą, ir sporto filmus bei knygas.

Filmai:

1. The Platform („Platforma“)

Filmas, kuris vaizduoja visais amžiais gyvavusią sanklodą, kai turtingieji ( tie, kurie filme gyvena aukščiau) pasiima daug daugiau nei jiems reikia, leisdami dvėsti nepasiturintiems ( tiems, kurie gyvena žemiau), nors visa to būtų galima išvengti, jei tik visi pasiimtų tą, ko jiems iš tiesų reikia.

2. Gridiron Gang („Antras šansas“) Sportinio žanro filmas, kuris parodo, kad net ir iš giliausios duobės įdėjus pastangų, žmogus gali pakilti i aukštumas, priverčia apmąstyti savo požiūrį į kitus asmenis, kurie gyvenime yra suklydę ir kuriems suteiktas antras šansas. Paremtas tikrais faktais.

3. Contagion („Užkratas“)  Filmas, kuris beveik identiškas šių dienų aktualijoms t.y nesenai atsiradusiam COVID-19 virusui. Filmas  pasakoja apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Serialai:

1. Money heist („Pinigų namai“) Kaip patekti į Ispanijos karališkąją monetų kalyklą ir išspausdinti 2,4 milijardo eurų.

2. The Last ship („Paskutinis laivas“) Apie mirtino viruso protrūkį.

Knyga:

„Aš esu futbolas“ („I am Football: Zlatan Ibrahimović“)