„Banga“ namuose užtikrintai įveikė „Tauro“ futbolininkus

LFF I lygos šeštajame ture įtikinamą pergalę rezultatu 3:0 (1:0) savo aikštelėje šventė Gargždų „Banga“, kuriai neprilygo svečiai iš Tauragės – „Tauro“ futbolininkai.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, 29-ąją minutę, šansą išsiveržti į priekį turėjo „Banga“, kai po Aurelijaus Staponkos perdavimo Sigitas Urbys smūgiavo kamuolį į vartus, tačiau smūgis buvo netikslus, o patikimai sužaidė „Tauro“ vartininkas. Visgi nereikėjo ilgai laukti ir vos po kėlių minučių A.Staponka mušė pirmąjį įvartį į svečių vartus ir išvedė „Bangą“ į priekį – 1:0. 36-ąją minutę tauragiškiai po Vytauto Kurmio smūgio galėjo rezultatą išlyginti, tačiau įvartis pelnytas nebuvo. Po pirmojo kėlinio rezultatu 1:0 priekyje buvo „Banga“.

Antrajame kėlinyje ir toliau rungtynių eigą kontroliavo šeimininkai, tačiau 59-ąją minutę „Tauras“ turėjo galimybę rezultatą išlyginti. Įvarčiu pasižymėti galėjo V.Kurmis, tačiau puikiai sužaidė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas. Šeimininkai ir toliau sėkmingai brovėsi prie varžovų vartų bei sugebėjo savo pranašumą padvigubinti, o įvarčio autoriumi tapo Andrius Butkus – 2:0. Nors „Tauro“ futbolininkai turėjo idealių progų pelnyti įvarčius, o 75-ąją minutę pasižymėti galėjo Karolis Gečas, tačiau „Bangos“ vartus ir toliau patikimai saugojo I.Driomovas. „Bangos“ pergalę įvarčiu 85-ąją rungtynių minutę įtvirtino S.Urbys, po kurio tikslaus smūgio šeimininkai šventė pergalę rezultatu 3:0.

Rungtynių statistika

Gargždų Banga” – Tauragės „Tauras“ 3:0 (1:0)

Gargždų miesto stadionas: 600 žiūrovų

Įvarčiai: 32 min. Aurelijus Staponka (1:0), 69 min. Andrius Butkus (2:0), 85 min. Sigitas Urbys (3:0).

Įspėjimai: 11 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 11 min. Lukas Ankudinovas – geltona kortelė („Tauras“), 56 min. Tomas Dargužas – geltona kortelė („Banga“), 77 min. Vytautas Kurmis – geltona kortelė („Tauras“), 87 min. Mantas Gudauskas – geltona kortelė („Banga“).