"Banga" pradėjo draugiškų rungtynių ciklą pergale prieš U-18 jaunimo rinktinę

Draugiškose rungtynėse Gargždų miesto stadione „Banga" 1:0 įveikė Lietuvos jaunimo U-18 rinktinę. Vienintelį įvartį pelnė Karolis Kelpšas.

Tik savaitę aktyviai treniruotėse plušančiai „Bangai" prireikė dvidešimties minučių, kad įsibėgėtų ir imtų kontroliuoti žaidimą. Tiesa, gausiai stadione susirinkę žiūrovai pirmajame kėlinyje itin pavojingų epizodų nei prie vienų, nei prie kitų vartų taip ir neišvydo.

Vaizdas kiek pasikeitė antrajame kėlinyje, kai gargždiškiai vis dažniau ėmė viešėti prie svečių vartų. Padaugėjo ir pavojingų atakų ir smūgių. Galiausiai 62 minutę po kampinio K. Kelpšui pavyko smūgiu iš arti nukreipti kamuolį į jaunimo rinktinės vartus.

83 minutę svečiai įgijo kiekybinį pranašumą, kai iš aikštės buvo pašalintas Ignas Jurgutis. Visgi tai nepadėjo Lietuvos U-18 rinktinei pakeisti rezultato.

Kovo 14 dieną, 14 valandą Tauragėje Gargždų komanda išmėgins jėgas su taip pat I lygos pirmenybėms besirengiančiu „Tauru".