„Džiugas“ įveikė „Miniją“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

LFF I lygos šeštajame ture pergalę išvykoje iškovojo Telšių „Džiugas“, kuris antroje rungtynių dalyje rezultatu 4:2 (0:1) pranoko Kretingos „Miniją“.

Rungtynių pradžioje kibiau žaidė svečiai, tačiau namuose rungtyniavę „Minijos“ futbolininkai iniciatyvą perėmė į savo rankas. Sužaidus maždaug penkiolika minučių, pasižymėti „Minijos“ gretose galėjo Viktors Jefremovs, kuris į tolimąjį vartų kampą smūgiavo baudos smūgį, tačiau „Džiugo“ ekipos gretose sėkmingai sužaidė komandos vartininkas ir išsaugojo savo vartus „sausu“. 33-ąją minutę sėkmingą ataką surengė šeimininkai ir po tikslaus Viliaus Augučio įvarčio „Minija“ buvo priekyje – 1:0. Per pirmąją rungtynių dalį įvarčių daugiau pasiekta nebuvo, o priekyje buvo šeimininkai – 1:0.

Antrajame kėlinyje „Minija“ ir toliau demonstravo sėkmingesnį žaidimą ir 59-ąją minutę šeimininkų pranašumą padvigubino Alison Silva, po kurio įvarčio kretingiškiai pirmavo – 2:0. Tačiau po šio įvarčio iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai iš Telšių ir vos po kelių minučių „Džiugo“ atsilikimą sumažino Marius Šluta – 1:2. Nereikėjo ilgai laukti ir rungtynių rezultatą 66-ąją minutę išlygino Rokas Petrikas – 2:2. Išlyginus rezultatą „Džiugas“ kilo į lemiamą šturmą ir kieta kova pasiteisino. 79-ąją minutę priekyje jau buvo „Džiugas“, o įvartį pelnė Eimantas Marozas – 3:2. Nors atrodė, kad tokiu rezultatu ir baigsis mačas, tačiau per teisėjo pridėtą laiką antrąjį įvartį pelnė E.Morozas ir leido „Džiugui“ švęsti pergalę rezultatu 4:2.

Rungtynių statistika

Kretingos „Minija“ – Telšių „Džiugas“ 2:4 (1:0)

Kretingos miesto stadionas: 350 žiūrovų

Įvarčiai: 33 min. Vilius Augutis (1:0), 59 min. Alison Moreira E Silva (2:0), 61 min. Marius Šluta (2:1), 66 min. Rokas Petrikas (2:2), 79 min. Eimantas Marozas (2:3), 90 + 4 min. Eimantas Marozas (2:4).

Įspėjimai: 7 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 27 min. Kęstutis Petkus – geltona kortelė („Džiugas“), 31 min. Alison Moreira E Silva – geltona kortelė („Minija“), 37 min. Viktors Jefremovs – geltona kortelė („Minija“), 73 min. Dovydas Baškys – geltona kortelė („Džiugas“), 77 min. Jurijus Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“), 82 min. Marius Šluta – geltona kortelė („Džiugas“), 82 min. Stasys Vyšniauskas – geltona kortelė („Minija“).