Gargždų "Banga" - keliasi į A lygą

2019 metų pirmos lygos vicečempionė Gargždų „Banga“ apsisprendė – jei gaus licenciją, naująjį sezoną ji pradės stipriausiame šalies čempionate.

„Taip, mes licencijuojamės A lygai ir ruošiamės joje žaisti“, - portalui futbolas.lt sakė „Bangos“ direktorius Rimantas Mikalauskas. 

„Dėl riboto biudžeto svarstėme, ar patempsime, taičiau susėdome su trenerių kolektyvu ir nutarėme, kad geriau eiti į A lygą ir iškristi iš jos negu visai neiti. Situaciją sunkina ir tai, kad kai kurie mūsų pagrindo žaidėjai, ne vienus metus atžaidę A lygoje, nebeturi motyvacijos ten grįžti. Jie turi darbus ir rinksis ne futbolą“, - sakė R.Mikalauskas.

Daugelį metų lietuviška linija žygiavę gargdžiškiai pernai į savo sudėtį įtraukė vieną legionierių. Panašu, kad šiemet ekipoje jų gali būti dar daugiau.

„Be legiono mes neišsiversime. Be abejo, savo jaunimą stengsimės išlaikyti, tačiau užsieniečių pagalba mums bus būtina. Paprasčiausiai jie yra pigesni, o mūsų biudžetas, kaip minėjau, yra ribotas“, - atskleidė „Bangos“ direktorius.