„Hegelmann Litauen“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Trečiąją pergalę paeiliui kontrolinių rungtynių cikle šventė Kauno FC „Hegelmann Litauen“ klubas. Šeštadienį kauniečiai, vadovaujami Artūro Ramoškos ir Tado Vilkevičiaus, rezultatu 2:1 įveikė taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besiruošiančius Vilniaus Baltijos futbolo akademijos futbolininkus.

Dvikovą LFF Kauno treniruočių centro stadione „Hegelmann Litauen“ pradėjo tokia startine sudėtimi: Matas Daškus, Arnas Levonauskas, Matas Dedura, Gabrielius Zagurskas, Genaras Samsonikas, Klaudijus Upstas, Lukas Pangonis, Aurimas Raginis, Vilius Armanavičius, Rimvydas Lipnevičius, Ernestas Mickevičius. Po keitimo akštėje pasirodė: Benas Olencevičius, Mantas Sirvydas, Danielius Liaudanskis, Donatas Stulga, Justas Česnavičius, Jonas Supronas.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurių gretose išsiskyrė peržiūroje dalyvaujantis puolėjas Ernestas Mickevičius. Pastarasis turėjo keletą epizodų, kuriose galėjo pasižymėti, tačiau 36 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Aurimas Raginis.

Prasidėjus antrajam kėliniui varžovai iš sostinės rezultatą sugebėjo išlyginti. Pasižymėjo Elvis Ališauskas.

Po praleisto įvarčio „Hegelmann Litauen“ visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir nuolat grąsino „Baltijos futbolo akademijos“ komandos vartams. Visgi kauniečiams tik kartą pavyko pasižymėti antrajame kėlinyje. 76 minutę įvartį smūgiu galva pelnė Rimvydas Lipnevičius. Tai buvo antrasis saugo įvartis per tris šiemet žaistas kontrolines rungtynes.

Po dvikovos kauniečių ekipos treneris Tadas Vilkevičius teigė, jog galėjo pasitikrinti jėgas su kitokiu varžovu nei per pirmas dvejas rungtynes.

„Šios rungtynės buvo kitokios nei dvi praėjusios. Didelę laiko dalį kontroliavome kamuolį, organizavome daug pozicinių atakų bei turėjome gintis nuo varžovų bandymų kontratakuoti. Žaidžiant pagal tokį scenarijų, turint didelę kamuolio kontrolės persvarą, ypatingai reikalinga kantrybė, kokybė, žaidimo ritmo keitimas ir tarpusavio supratimas. Būtent šiu žaidimo elementų šiandien mūsų žaidime stigo. Vėlgi, tai iš dalies galima pateisinti tuo, jog rungtynes pradėjome naujomis centro gynėjų, atraminių saugų ir puolėju poromis, kurie iki šiol kartu nebuvo rungtyniavę.

Džiugu, jog net ir žaidziant ne pačias kokybiškiausias rungtynes pavyko iškovoti pergalę ir sukurti gerų progų įvarčiams pasiekti. Gerai tai, jog žaidime galime pastebėti aiškias įdėjas ir mintį, o su laiku, kryptingai treniruojantis, detaliu išpildymas tik gerės”, – vylėsi T. Vilkevičius.

Kitame kontroliniame išbandyme, kitą savaitę, „Hegelmann Litauen“ keliaus į Dzūkiją, kur susitiks su Alytaus DFK „Dainava“.