I lygai besiruošiantis "Žalgirietis" nusileido Norvegijos klubui

Kovo 14-ą dieną, šeštadienį, „Žalgirietis" sužaidė tarptautines draugiškas rungtynes su Stavangerio FK „Riska" klubu iš Norvegijos ir po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:2).

Rungtynes jaunieji žalgiriečiai pradėjo labai aktyviai ir iškart parodė priešininkams, kad su jais lengva nebus. Nepaisant aktyvaus ir gero spaudimo, svečiai iš Norvegijos pirmieji pasiuntė kamuolį į vartus.

8-ą minutę žalgiriečiai prarado kamuolį aikštės viduryje, kuo iškart pasinaudojo greitą kontrataką suorganizavę FK „Riska" žaidėjai. Pirmą kartą nuo pavojaus gelbėjo vartus saugojęs Lukas Lidakevičius. Po smūgio blokavimo kamuolys atsidūrė pas tą patį žaidėją, kuris šįkart neklydo ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Vilniaus FK „Žalgiris" jaunimo komandos žaidėjai po praleisto įvarčio nepasimetė ir toliau rengė atakas. Vos už kelių minučių Justas Lasickas pataikė į viršutinę vartų konstrukciją.

Žalgiriečiai visiškai parėmė iniciatyvą ir tik kartais leisdavo priešininkams prieiti prie jų vartų. Aktyvus spaudimas davė savo vaisių, kai 33-ią minutę Julius Momkus pakėlė kamuolį iš kairiojo krašto, o perdavimą „uždarė" Haroldas Vaineikis.

39-ą minutę kamuolys vėl krito į vartus, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę.

Žalgiriečiai kontroliavo situaciją, tačiau vėl nedidele proga pasinaudojo svečiai iš Norvegijos. 44-ą minutę po sąmyšio baudos aikštelėje, kamuolį į vartus pasiuntė „Riska" žaidėjas.

Antrajame kėlinyje netrūko pavojingų progų, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Bent jau nepažeidžiant taisyklių - pačioje rungtynių pabaigoje nebuvo užskaitytas dar vienas įvartis į ekipos iš Norvegijos vartus. Galutinis rungtynių rezultatas - 1:2.