Įtikinamą pergalę šventęs „Šilas“ Tauragėje neišsigando „Tauro“

LFF I lygos ketvirtajame ture įtikinama pergale džiaugėsi Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, kurie išvykoje Tauragėje net 5:0 (2:0) pranoko vietos „Taurą“.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 7-ąją rungtynių minutę svečius į priekį išvedė Andrius Urbšys, po kurio smūgio „Šilas“ pirmavo – 1:0. Pirmajame kėlinyje daugiau sėkmingų progų pavyko susikurti svečiams, o 31-ąją minutę Evaldas Grigaitis „Šilo“ pranašumą padvigubino – 2:0. Tiesa, pirmajame kėlinyje progų turėjo ir „Tauras“. 34-ąją minutę sušvelninti tauragiškių atsilikimą galėjo Lukas Ankudinovas, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Prieš antrąjį kėlinį „Šilas“ savo pranašumą dar labiau galėjo padidinti, kuomet po gražios atakos į priekį pabėgo Aurimas Raginis, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko, todėl prieš antrąją rungtynių dalį „Šilas“ pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių, „Šilui“ pavyko surengti dar vieną sėkmingą ataką. Savo antrąjį įvartį pelnė A.Urbšys, o Kazlų Rūdos klubas dar labiau atitolo nuo varžovų – 3:0. Antroje rungtynių dalyje „Taurui“ susikurti sėkmingas progas sekėsi dar sunkiau, o rungtynių tempą ir toliau kontroliavęs „Šilas“ po dar vieno E.Grigaičio įvarčio tapo sunkiai pavejamas – 4:0. Tačiau net ir įtikinamai pirmaudami Kazlų Rūdos futbolininkai ginklų nesudėjo. 74-ąją minutę „Šilo“ pranašumą dar labiau padidino Darius Cibulskas – 5:0. 85-ąją minutę pavojingą ataką surengti pavyko ir „Taurui“, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė L.Ankudinovas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultato sušvelninti nepavyko.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 0:2 (0:5)

Tauro d.d. stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai:  7 min. Andrius Urbšys (0:1), 31 min. Evaldas Grigaitis (0:2), 56 min. Andrius Urbšys (0:3), 62 min. Evaldas Grigaitis (0:4), 74 min. Darius Cibulskas (0:5).

Įspėjimai: 25 min. Algirdas Šveikauskas – geltona kortelė („Tauras“), 47 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“), 62 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“), 83 min. Aurelijus Jakelaitis – geltona kortelė („Šilas“).