"Jonava" išvykoje nugalėjo "Pakruojį"

„Jonavos“ komanda labai greitai atsitiesė po poros nesėkmių atkarpos.

Rungtynėse tarp "Pakruojo" ir "Jonavos", jonaviečiai jau 7 min. išsiveržė į priekį. Pasinaudojęs apmaudžia šeimininkų gynėjų klaida, Paulius Osauskas perėmė kamuolį ir netrukus nukreipė jį į „Pakruojo“ vartus.

Bet jau po 3 minučių rezultatas tapo lygus. Varžovų komandos kapitonui Aivarui Bagočiui pavyko išlyginti rezultatą tiksliu smūgiu galva sulaukus perdavimo iš aikštės krašto.

Analogišku būdu „Jonava“ atstatė savo persvarą. Kamranas Gulijevas išprovokavo varžovų pražangą aikštės krašte. Netrukus kamuolys buvo pasiųstas į baudos aikštelę, o ten oponentus pranokęs Arnas Paškevičius galva pelnė efektingą įvartį.

Pirmame kėlinyje iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė „Jonavos“ komandai. Vis tik „Pakruojo“ ekipa surezgė kelis pavojingus kontrišpuolius, bet juos neutralizavo vartininkas Andrius Skorupskas.

Antras kėlinys prasidėjo grėsminga jonaviečių ataka, bet vėliau svečiai vis didesnį dėmesį ėmė skirti savų vartų saugumui. Atakų organizavimą sunkino ir stiprus priešpriešinis vėjas.

„Pakruojis“ po pertraukos kėlė kelis kampinius. Po vieno iš jų galimybę turėjo šeimininkų žaidėjas Renaldas Misiūnas, bet A. Skorupskas atrėmė jo smūgį.

Per likusį žaidimo laiką „Pakruojo“ komandai rengti pozicines atakas sekėsi sunkiai. Tuo metu „Jonavos“ futbolininkai savo aikštės pusėje klaidų nedarė, persvarą išsaugojo ir nugalėjo rezultatu 2:1.

Tai buvo ketvirta „Jonavos“ pergalė per aštuonerias LFF Pirmos lygos rungtynes.

„Pakruojo“ sudėtis: Š.Kazlauskas, G.Zaborskis, D.Strockis, D.Lunskis, A.Renusas, R.Misiūnas, M.Pyrohov, A.Muratov, A.Fedorov (69 min. D.Litvinov), M.Kazilionis (83 min. K.Minikavičius), A.Bagočius

„Jonavos“ sudėtis: A.Skorupskas, L.Sipavičius, D.Raudonius, A.Rocys, J.Ulberkis, K.Gulijevas, G.Vasylius, F.Vozdroganovas (81 min. Š.Činikas), A.Paškevičius, P.Osauskas, L. Stonkus.