„Jonava“ nutraukė trejų nelaimėtų rungtynių seriją

„Jonavos“ futbolininkai nutraukė trejų nelaimėtų rungtynių LFF I lygoje seriją. Eisvino Utyros auklėtiniai šeštadienį 7 turo rungtynėse Kretingoje 2:0 palaužė „Minijos“ komandą.

Po praėjusį savaitgalį patirtos kojos traumos dar nespėjo atsigauti vartininkas Matas Daškus. Jį vartuose sėkmingai pavadavo Andrius Skorupskas. Tuo metu mače su „Šiauliais“ galvą susitrenkęs Kamranas Gulijevas jau veržėsi į aikštę. Kaip paaiškėjo vėliau, legionierius iš Azerbaidžano tapo bene geriausiu rungtynių prieš „Miniją“ žaidėju.

Kretingos miesto stadione komandoms rungtyniauti teko ne pačios geriausios kokybės aikštėje. Pozicinių atakų nesisekė rengti nei vieniems, nei kitiems, todėl vyravo kovingas ir kietas futbolas, paremtas aukštais perdavimais. Atremdavę šeimininkų atakas, jonaviečiai mėgindavo pabėgti į greitą puolimą, o čia itin pastebimas buvo K. Gulijevas.

„Jonava“ į priekį išsiveržė 33 min. Tuomet Artūro Rocio pradėtą ataką pratęsė Filipas Vozdroganovas, ruso perdavimą baudos aikštelėje priėmęs Laurynas Stonkus susitvarkė su kamuoliu ir nukreipė jį į vartus. Tai buvo antrasis Lauryno įvartis šį sezoną, bet pirmasis – po penkerių rungtynių pertraukos.

Antrame kėlinyje „Minija“ buvo priversta atakuoti. Regzti kombinacijas šeimininkams sekėsi sunkiai. O aukštus jų perdavimus į baudos aikštelę nesunkiai neutralizuodavo Arnas Paškevičius ir kiti gynėjai. Galima sakyti, kad antrame kėlinyje „Minijos“ ekipa realių progų pasižymėti prie A. Skorupsko vartų taip ir nesukūrė.

Besibaigiant mačui, Jonavos futbolininkai įtvirtino savo persvarą. K. Gulijevas greitos atakos metu į priekį išvedė Paulių Osauską. Paulius pataikė į virpstą, bet pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir tuomet jį pargriovė varžovų vartininkas Robertas Kazbaris. 11 m baudinį užtikrintai realizavo K. Gulijevas – 2:0. Šis įvartis paskutinę susitikimo minutę galutinai palaužė „Minijos“ pasipriešinimą.

„Minijos“ sudėtis: R.Kazbaris, P.Juška, A.Seitkaliyev (62 min. K.Inta), D.Surblys, E.Drąsutis (73 min. M.Elzbergas), D.Navikas, E.Andrijauskas, A.Solovyev, Y.Traore, A.Vilavičius (85 min. V.Jeruševičius), Y.Barry (66 min. M.Grušauskas)

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, L. Budraitis (24 min. L. Sipavičius), D. Raudonius, A. Rocys, J. Ulberkis, K. Gulijevas, G. Vasylius, F. Vozdroganovas (73 min. Š. Činikas), A. Paškevičius, P. Osauskas, L. Stonkus.

Įspėti – A. Paškevičius (10), G. Vasylius (29), D. Raudonius (45), K. Gulijevas (57),