LFF I lygos pradžia žiūrovams padovanojo 24 įvarčius

Kovo 28 dieną startavo šiųmetis LFF I lygos sezonas. Per dvi dienas buvo sužaistos septynerios I turo rungtynės, iš kurių dvi – transliuotos internetu – baigėsi lygiosiomis.

Didžiausią pergalę iškovojusi Jonavos „Lietava“ užima pirmą vietą turnyro lentelėje. Iškovotais 3 taškais sezoną pradėjo Tauragės „Tauras“, Pakruojo „Kruojos“ dubleriai, Kėdainių „Nevėžis“ ir Gargždų „Banga“. Techninė pergalė 3:0 įskaityta „Palangos“ klubui, nesulaukiusiam varžovų Panevėžyje.

Pirmieji pergalėmis džiaugėsi „Tauras“, „Kruoja-2“ ir „Nevėžis“

Tauragiškiams atiteko garbė stebėti pirmąsias 2015 m. sezono rungtynes tarp „Tauro“ ir debiutavusio Telšių „Džiugo“. Karolis Gečas 31 minutę išvedė šeimininkus į priekį, kurie netrukus padvigubino persvarą.

Atkaklūs Telšių klubo žaidėjai pademonstravo charakterį. Marius Šluta pelnė debiutinį „Džiugo“ įvartį pirmenybėse, o antro kėlinio pradžioje Vitalijus Polianskij išlygino rezultatą. „Tauras“ dar kartą įsiveržė į priekį Lukui Bielskiui realizavus 11 m baudinį ir iškovojo pergalę 3:2.

„Kruojos“ dubleriai I lygoje debiutavo pergale prieš pajėgų Kazlų Rūdos „Šilo“ kolektyvą. Edelino Miguelis Ié pirmajame kėlinyje atliko dublį, o šeimininkai pirmavo 3:1.

Antrajame kėlinyje Kazlų Rūdos komanda sušvelnino rezultatą, kai Evaldas Grigaitis pelnė antrą įvartį. Visgi „Šilo“ viltis pakovoti dėl taško palaidojo Dominyko Kriuko tikslus smūgis per pridėtinį laiką, fiksavęs rezultatą 4:2.

„Nevėžis“ rungtynėse su Kretingos „Minija“ pademonstravo teigiamą rezultatą 3:0 ir puikią stadiono apšvietimo sistemą. Įvarčiais antrajame kėlinyje džiaugėsi Rokas Mikuckis, Ernestas Pečiulis ir vienas rezultatyviausių 2014 m. I lygos snaiperių – Aivaras Lyberis.

Laurynas Stonkus pirmauja snaiperių, o Gargždų stadionas – žiūrovų lankomumo įskaitoje

Kėdainiuose vykusios „Lietavos“ ir Kelmės „Kražantės“ rungtynės išsiskyrė didžiausiu rezultatyvumu. Gediminas Čeponkus penktą minutę išvedė kelmiškius į priekį, tačiau netrukus iniciatyvos ėmėsi Laurynas Stonkus, savo dubliu pirmajame kėlinyje persvėręs rezultatą. Antrame kėlinyje jonaviečiai nemažino apsukų puolime: trečiąjį įvartį pelnė L. Stonkus, o  „Lietava“ triumfavo 5:1.

Žiūrovų gausa nudžiugino „Bangos“ sirgaliai, stebėję savo numylėtinių dvikovą su šiemet įkurtu „Panevėžio“ klubu. Gargždiškiai ilgai pirmavo po Manto Gudausko dublio, tačiau svečiai nepasidavė – 85 minutę rezultatą sušvelnino Arnas Laurenčikas. „Banga“ neišleido rungtynių kontrolės ir įveikė debiutantus 3:1.

Įvarčių dar nepelnė 8 klubai

Į pirmenybes sugrįžusiam FBK „Kaunui“ teko priimti šiemet sustiprėjusios „Šilutės“ iššūkį, tačiau rungtynių eiga 44 minutę pakrypo kauniečių naudai – teisėjas už pavojingą kontaktą parodė raudoną kortelę Maksimui Lukaševičiui. Visgi abi komandos nepajėgė išnaudoti daugybės susikurtų progų ir tenkinosi lygiosiomis 0:0.

Rungtynės neįvyko Panevėžyje, kur turėjo žaisti Radviliškio „Lokomotyvo“ ir „Palangos“ klubai. Nominalių šeimininkų komanda neatvyko į stadioną, tad balandžio 1 dienos LFF Drausmės komiteto sprendimu pergalė rezultatu 3:0 buvo įskaityta pajūrio atstovams.

2014 m. antrą vietą pelnęs MRU klubas nesugebėjo įveikti debiutavusios Alytaus „Auskos“ barjero. Arčiausiai tikslo buvo Nikolajaus Misiuko bandymas 62 minutę, tačiau kamuolys atšoko nuo dešinio virpsto, o vėlesnius vilniečių bandymus blokavo budrūs svečių gynėjai.

I turo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio B“ ir „Trakų“ dublerių nukeltos į balandžio 15 d. vakarą. Visos pirmenybių komandos jau ruošiasi II turui, kuris prasidės penktadienį, balandžio 3 d.

Šaltinis: Robertas Každanas/LFF.lt ; Foto: Jurgita Riekašienė