Lukas Pangonis grįžta į Kauno klubą.

Iš Jonavos į Kauną po pusės metų pertraukos grįžta 24 metų gynėjas – Lukas Pangonis.

Dažniausiai dešiniojo gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis L. Pangonis futbolo paslapčių mokėsi Kaune veikusioje Nacionalinėje futbolo akademijoje.

Vėliau futbolininko kelias pasuko už Atlanto – Lukas nuo 2014 iki 2019 metų studijavo bei žaidė futbolą Seton Hallo universitete, Naujajame Džersyje. Įvairaus amžiaus Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių narys kiekvienais metais, pavasarį, grįždavo į gimtinę ir iki vasaros pabaigos atstovaudavo įvairius šalies klubus.

2014 – 2015 metais L. Pangonis vasaras praleido A lygos klube Kauno „Stumbras“. 2016 metais atstovavo Kauno FK „Lygiui“ ir Kauno „FBK Kaunas“ klubui, o 2017 metais pirmą kartą užsivilko „Hegelmann Litauen“ komandos marškinėlius. 2018 metų vasarą Lukas rungtyniavo Nacionalinės futbolo akademijos komandoje, o kitais metais vėl sugrįžo į „Hegelmann Litauen“ gretas, bet vasaros viduryje sukirto rankomis su FK „Jonava“ komanda.

Pangonis vilkės 18-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Futbolininką vėl bus galima išvysti žaidžiantį už „Hegelmann Litauen“ klubą artimiausią šeštadienį, kuomet jis kartu su savo komandos draugais rungtyniaus prieš Latvijos BFC „Daugavpils“ klubą.