M. Vasiliauskas išrikiavo savo Alytaus „svajonių komandos" sudėtį

Šiandien savo „svajonių komandą" išrikiavo vienas iš dabartinių Alytaus „Dainavos" lyderių Martynas Vasiliauskas. Tiesa, komanda ne visai įprasta, pasiūlėme Martynui sudaryti ją vien iš alytiškių arba Alytuje žaidusių žaidėjų. Taigi  jūsų įvertinimui  - Martyno dzūkiškas vienuoliktukas bei treneris!

Vartininkas Žydrūnas Karčemarskas. Žmogus - siena. Daugiau čia žodžių ir nereikia.

Gynėjas Vytautas Andriuškevičius. Profesionalas. Atsimenu, kai jis ateidavo pas mus į treniruotę, kai būdavom vaikai. Buvo tikras pavyzdys, kad paprastume - visas grožis.

Gynėjas Vakaris Kalėda. Jaunas, bet geriausias savo pozicijoje šiai dienai Alytuje. Kai prieš jį kažkas bando bėgti - juokas ima, nes nėra tokio žmogaus, kuris galėtų jį aplenkti.

Gynėjas Darius Cibulskas. Savo pozicijoje patikimas, užtikrintas.

Gynėjas Ignas Baranauskas . Monstras, ne tik geriausias aikštėje, bet ir gražiausias, dėl jo Alytaus stadiono tribūnose sėdi daugiau merginų negu vyrų :)

Saugas Eimantas Poderis. Pats sėdėdavau tribūnose, kai buvau vaikas, ir žavėjausi juo. Galima sakyti, kad jis suteikė daug motyvacijos dirbti ir stengtis dėl ateities. 

Saugas Mindaugas Panka. Stabilumas ir pasitikėjimas.

Saugas Donatas Vencevičius. Ramybė, komandos galva. Nepamiršiu, kai paklausiau Donato, kuri yra jo stiprioji koja, o jis atsakė, kad žiūrint kada ir kur jos reikia, nes 11m. baudinius muša dešine, o baudos smūgius kaire. 

Saugas Linas Savastas. Ramybė ir pasitikėjimas, jaunystėje pats nesuprasdavo kaip taip gali greit bėgti. Kapitonas aikštėje ir už jos ribų.

Saugas Vytautas Lukša. Puikus žaidėjas bei žmogus, kiekvienas treneris norėtų tokį žaidėją turėti komandoj, kuris gali nulemti rungtynių baigtį.

Puolėjas: Darvydas Šernas.Vien į jį pažiūrėjus, gynėjams darosi baisu.. O ką kalbėti apie fizines ir technikos savybes.

Treneris Povilas Baliukonis. Darbas, darbas, darbas. Profesionalumas ir atsidavimas, esu labai dėkingas šiam specialistui.