M.Lukaševičiaus įvarčių šou pažymėjo triuškinančią „Šilutės“ pergalę

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture triuškinančią pergalę iškovojo „Šilutė“, kuri namuose rezultatu 6:1 (3:0) nepasigailėjo Tauragės „Tauro“ komandos.

Nuo pat pirmųjų minučių šilutiškiai aktyviai žaidė puolime ir jau 19-ąją minutę pirmą kartą pasižymėjo šiame susitikime. Atakos smaigalyje atsidūręs Simonas Babilius pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir leido „Šilutei“ išsiveržti į priekį – 1:0. Maždaug po penkių minučių prabilo ir „Šilutės“ lyderis Maksimas Lukaševičius, kuris padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, M.Lukaševičius varžovus nubaudė ir dar kartą, o prieš ilgąją pertrauką „Šilutė“ įtikinamai pirmavo – 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau varžovams nesisekė stabdyti įsismarkavusio šilutiškių lyderio. 52-ąją minutę M.Lukaševičius surengė dar vieną tikslią ataką ir pelnė trečiąjį savo įvartį – 4:0. Futbolininkas ir toliau nesustojo. Dar du tikslius smūgius M.Lukaševičius atliko 63-ąją ir 70-ąją minutėmis bei leido „Šilutei“ pirmauti jau triuškinančiu rezultatu – 6:0. Šilutės komandos puolėjas tapo pirmuoju žaidėju, kuris šiame sezone per mačą pelnė penkis įvarčius. 90-ąją minutę „Taurui“ pavyko pelnyti paguodos įvartį, kurio autoriumi tapo Vidmantas Gudjonis – 6:1. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė įtikinamą „Šilutės“ pergalę – 6:1.

Rungtynių statistika

„Šilutė“ – Tauragės „Tauras“ 6:1 (3:0)

Šilutės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 19 min. Simonas Babilius (1:0), 24 min. Maksim Lukashevich (2:0), 45 min. Maksim Lukashevich (3:0), 52 min. Maksim Lukashevich (4:0), 63 min. Maksim Lukashevich (5:0), 70 min. Maksim Lukashevich (6:0), 90 min. Vidmantas Gudjonis (6:1).

Įspėjimai: 21 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 36 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 44 min. Elvinas Bajorinas – geltona kortelė („Tauras“).