M.Lukashevich dublis „Šilutei“ leido įveikti lyderiaujantį „Nevėžį“

LFF I lygos dvikova tarp Šilutės „Šilutės“ ir Kėdainių „Nevėžio“  baigėsi netikėta šilutiškių pergale, kurie namuose rezultatu – 2:0 (0:0) įveikė lyderiaujantį Kėdainių „Nevėžį “.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių komandos demonstravo atkaklų žaidimą. „Šilutė“ daugiau dėmesio sutelkė į gynybą, tačiau galima buvo matyti ekipos užsidegimą kovojant su lyderiaujančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, kuri kėlinio metu sukūrė keletą pavojingų situacijų varžovų vartininkui, tačiau „Šilutei“ vartus pavyko išsaugoti nepaliestus. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko 0:0.

Antrajame kėlinyje ekipos toliau mėgino kurti rezultatyvias atakas. Ir jau 50–ąją minutę buvo pasiektas pirmasis rungtynių įvartis, kurį realizuoti pavyko „Šilutės“ puolėjui Maksim Lukashevich – 1:0. 85–ąją minutę ataką dar kartą sėkmingai užbaigė Maksim Lukashevich, po kurio dublio „Šilutė“ pirmavo – 2:0. Iki kėlinio pabaigos puikiai gynyboje žaidę šilutiškiai Kėdainių „Nevėžiui“ įvarčio pelnyti neleido. Pasibaigus antrajam kėliniui buvo užfiksuota netikėta „Šilutės“ pergalė namuose prieš lyderiaujantį „Nevėžį“ rezultatu – 2:0.

Po rungtynių „Šilutės“ gynėjas Aldas Žernys teigė, kad geras taktinis pasiruošimas nulėmė užtikrintą pergalę: „Šiose rungtynėse labiau koncentravomės į gynybą, varžovai turėjo tik vieną realią progą pelnyti įvartį, tačiau mūsų vartininkui tai atrodė vieni niekai. Antrajame kėlinyje išėjome dar labiau užsidegę. Stadione jautėsi, kad susirinkę žmonės buvo išsiilgę futbolo ir labai džiaugėsi mūsų pergale“.

Rungtynių statistika

Šilutės „Šilutė“ – Kėdainių „Nevėžis“ 2:0 (0:0)

Šilutės miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai:  50 min. Maksim Lukashevich (1:0), min. 85 min. Maksim Lukashevich (2:0).

Įspėjimai: 33 min. Tadas Markevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 86 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“).