„Nevėžis“ neleidžia lyderiams atitrūkti.

Nors ir sunkiai, bet Kėdainių ekipa antradienį iškovojo pergalę prieš „Žalgirį B“. Kėdainiečiai ir toliau tęsia savo sėkmingų pasirodymų seriją bei reiškia rimtas pretenzijas būti vienais iš lyderių.

Antradienis, 06.18, 19:00, Kėdainių miesto stadionas (atkeltos 16 turo rungtynės), 200 žiūrovų.

Kėdainių „Nevėžis” – Vilniaus „Žalgiris B”2:1 (0:1)

Įvarčiai: T.Rakašius 71’ ir 90’ – M.Mikulėnas 5‘.

Vilniečiai į šias rungtynes atvažiavo be papildymų iš pagrindinės komandos ir buvo labai arti to, kad grįžtų namo ne tuščiomis. Jau 5-ą minutę kiek lengvabūdiški šeimininkų veiksmai leido žalgiriečiams perimti kamuolį ir Meinardas Mikulėnas smūgiu į tolimą kampą nutildė vietos sirgalius. Pirmoje rungtynių pusėje svečiai dar kelis kartus pavojingai kontratakavo, nors, suprantama, daugiausiai laiko teko skirti savo vartų gynybai. Ir ji laikėsi pakankamai ilgai  - „Nevėžiui“ savų sukurtų progų išnaudoti itin nesisekė. Niekaip negalėjo įmušti ir pripažinti Kėdainių komandos atakų lyderiai. Visgi, antrame kėlinyje šeimininkų spaudimas dar sustiprėjo, o lemiamus įvarčius įmušė žmogus, kuris paprastai „Nevėžio“ ekipoje aikštėje būna arčiausiai savo vartininko. Antroje rungtynių pusėje Tomas Rakašius pasileido į „laisvus medžioklės plotus“ varžovų baudos aikštelėje ir ten kėlė sumaištį besiginančių tarpe. Panašu, jog tai tapo neišsprendžiamu rebusu „Žalgiris B“ gynybai – abu įvarčius Tomas pelnė iš artimo atstumu ir be gynėjų pasipriešinimo. „Nevėžis“ privertė jaudintis savo trenerius ir gerbėjus, bet, kaip sakoma, viskas gerai , kas gerai baigiasi.