Pergalių badą „Tauras“ nutraukė įveikdamas „Trakus-2“

LFF Pirmos lygos aštuntojo turo mače namuose žaidęs Tauragės „Tauras“ rezultatu 2:1 (2:1) pranoko Trakų „Trakus-2“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo svečiai, kurių sėkmingos atakos smaigalyje atsidūrė rezultatyviausias žaidėjas Povilas Malinauskas, po kurio taiklaus smūgio „Trakai-2“ išsiveržė į priekį – 1:0. Šis įvartis P.Malinauskui buvo jau aštuntasis šiame sezone, o pagal šį rodiklį savo komandoje jis yra sunkiai pavejamas. Tačiau tauragiškiai nebuvo linkę nusileisti ir dėdami visas pastangas puolime, likus žaisti iki kėlinio pabaigos kiek daugiau nei dešimt minučių, rezultatą išlygino, o įvarčio autoriumi tapo Andrii Mozharovskis – 1:1. Savąjį žaidimą atradę šeimininkai nesustojo ir dar po kelių minučių jau buvo priekyje, kai Vidmantas Gudjonis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus – 2:1. Per likusį kėlinio laiką rezultatas nebesikeitė ir po pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo „Tauras“ – 2:1.

Antrajame kėlinyje Trakų futbolininkai suaktyvino žaidimą prie varžovų vartų, tačiau pralaužti „Tauro“ gynybą sekėsi sunkiai. Nors buvo atakų, kurios tik per plauką nesibaigė trakiškių įvarčiais, tačiau „Tauro“ vartus patikimai gynė vartų sargas Algirdas Šveikauskas. Antrajame kėlinyje sunkiai tikslias atakas sekėsi kurti šeimininkams, kurie įvarčių daugiau nepelnė. Per rungtynių laiką daugiau nepasižymėjus ir „Trakams-2“, galutinis rungtynių teisėjo švilpukas skelbė „Tauro“ pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Trakų „Trakai-2“ 2:1 (2:1)

Tauragės d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai:  29 min. Povilas Malinauskas (0:1), 34 min. Andrii Mozharovskyi (1:1), 39 min. Vidmantas Gudjonis (2:1).

Įspėjimai: 23 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“), 41 min. Mouhamed Cisse – geltona kortelė („Tauras“), 78 min. Donatas Šėgžda – geltona kortelė („Trakai-2“), 86 min. Tadas Juknius – geltona kortelė („Tauras“), 90 min. Modestas Sičinskis – geltona kortelė („Trakai-2“).