Pirmąjį sezono įvartį praleidęs „Nevėžis“ lygiosiomis sužaidė su „Lietava“

LFF I lygos ketvirtajame ture Kėdainių „Nevėžis“ namuose lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė su svečiais iš Jonavos – „Lietavos“ futbolininkais. Tai buvo pirmosios „Nevėžio“ lygiosios po trijų iš eilės iškovotų pergalių.

Pirmajame rungtynių kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau sėkmingai atakų pabaigti nepavykdavo. Komandų puolimas kiek labiau suaktyvėjo kėlinio pabaigoje ir ekipoms pavyko surengti ne vieną pavojingą ataką. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką progą pasižymėti turėjo Aretas Gėgžna, tačiau kamuolys skriejo virš vartų, o prieš ilgąją pertrauką ir toliau buvo lygybė – 0:0.

Po ilgosios pertraukos aikštėje ir toliau vyravo apylygis komandų žaidimas. 55-ąją minutę įvartį pelnyti galėjo Lukas Miščiukas, tačiau „Nevėžiui“ nuo pavojingos jonaviečių atakos apsiginti pavyko. Po šio epizodo įvarčio ilgai laukti neteko. Tiesa, pirmieji pasižymėjo kėdainiškiai. Į priekį pabėgęs Tadas Markevičius tiksliu smūgiu į vartus išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. 79-ąja rungtynių minutę rezultatą išlyginti pavyko jonaviečiams. Nors po Mariaus Bezykornovo smūgio kamuolys pataikė į virpstą, tačiau pirmasis prie kamuolio prišokęs A.Gėgžna pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1. Per likusį rungtynių laiką ekipos bandė pralaužti varžovų vartus, tačiau sėkmingų atakų surengti nesugebėjo. Finalinė rungtynių sirena skelbė lygybę – 1:1.