Pirmos lygos komandos tęsia pasiruošimą sezonui.

Dauguma pirmos lygos komandų jau pradėjo savo pasiruošimą artėjančiam sezonui, o šeštadienį buvo sužaista ir nemažai kontrolinių rungtynių.

Kaune futbolo mėgėjai galėjo išvysti dvi rungtynes, kuriose dalyvavo lygos kovoms besiruošiančios ekipos.

Apie „Hegelmann Litauen" susitikimą su Gargždų „Banga", vykusį NFA aikštėje informaciją jau pateikėme anksčiau, tad primename tik rezultatą ir įvarčių autorius  -  kauniečiai nugalėjo 3:2 (K.Upstas, peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas, L.Pangonis - S.Joshikava, J.Kasparavičius).

Naujame Kauno pripučiamame manieže (Jovarų g.4) pirmąsias kontrolines rungtynes sužaidė Kėdainių „Nevėžis". Jų varžovais tapo jaunieji „Kauno Žalgirio U19" futbolininkai. Susitikimas, vykęs gan ankstyvu metu, baigėsi įtikinama kėdainiečių pergale - 7:1. Įvarčius „Nevėžiio" komandai pelnė: E.Kugys -3, K.Rukuiža - 2, E.Petrėnas ir L.Berednikovas.

VRFS organizuotame „Snaigės" turnyre jėgas išmėgino dvi sotinės komandos - „Vilniaus Vytis" ir BFA. Rezultatyvi ir permaininga dvikova baigėsi „vyčių" naudai - 3:2(2:2). Laimėjusių gretose įvarčiais pasižymėjo O.Čipkus, E.Juška ir R.Ruseckis. BFA ekipoje „dublis"- A.Skuratovičiaus sąskaitoje.

Dar vienas kontrolines rungtynes sužaidė ir FA „Šiauliai" ekipa. Šį kartą varžytasi su priešininkais iš Latvijos - JDFS „Alberts" ekipa. Gytarių dirbtinės dangos aikštėje vykusios rungtynės baigėsi minimalia svečių pergale- 0:1.