Pirmose kontrolinėse rungtynėse „Hegelmann Litauen" pasiekė pergalę.

2020 metų Pirmos lygos sezonui besirengiantys Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai per pirmąsias kontrolines rungtynes nugalėjo A lygos dalyvę Vilniaus FK „Riteriai” ekipą 3:1.

Kauno ekipoje rungtynes pradėjo Nemanja Bjelanas, Arnas Levonauskas, Mantas Sirvydas, Gabrielius Zagurskas, Rokas Rasimavičius, Rimvydas Lipnevičius, Mantas Rusys, Aurimas Raginis, Klaudijus Upstas, Ugnius Lekečinskas ir Donatas Stulga. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė Matas Daškus, Ramūnas Mačežinskas, Justas Česnavičius, Danielius Liaudanskis, Ignas Raštutis, Jonas Supronas ir Lukas Jasinskas.

Rungtynių metu kamuolio kontrolė priklausė svečiams iš sostinės, tačiau pavojingesnes atakas kūrė šeimininkai. 26 minutę vienas iš tokių išpuolių pasibaigė Donato Stulgos smūgiu, atšokęs kamuolys nuo varžovo įriėdėjo į vartus.

Antrasis rungtynių įvartis buvo pelnytas po 13 minučių, kai komandos peržiūroje esantis kėdainietis Rimvydas Lipnevičius sugebėjo pergudrauti kelis riterius.

Baigiantis pirmajam kėliniui „Hegelmann Litauen” ekipos rezultatą padidino Ugnius Lekečinskas. Devyniolikmetis puolėjas uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį šaltakraujiškai realizavo.

Antrajame kėlinyje „Riteriai” sugebėjo sušvelninti rezultatą, pasižymėjo Dominykas Kodzis. Bet tai ir buvo viskas šiose rungtynėse. „Hegelmann Litauen” pelnytai šventė pergalę pirmose šio sezono kontrolinėse rungtynėse.

„Hegelmann Litauen” trenerio asistentas Tadas Vilkevičius pasidžiaugė komandos futbolininkų noru, energija ir nusiteikimu rungtynėms.

„Manome, jog vaikinai sužaidė gana disciplinuotas rungtynes. Tikrai buvo galima pastebėti gerų įdėjų ir simpatiškų momentų puolamuosiuose veiksmuose, ginantis – buvo laikomasi numatytos struktūros ir susitarimų. Žinoma, nepavyko išvengti tiek techninio broko, tiek mastymo klaidų. Taip pat trūksta ir komandinių ryšių, tarpusavio supratimo, bet tai normalu, nes komandoje nemažai naujų žaidėjų.

Visumoje, komanda stengėsi atlikti tai ką darėme treniruočių metu, tačiau yra daug taisytinų dalykų ir vietos tobulėjimui.

Laimėti visada smagu, tačiau pergalės labai sureikšminti nereikia, šiuo metu daug svarbiau žiūrėti i pati pasirengimo procesą. Sekanti treniruotė – pati svarbiausia”, – sakė T. Vilkevičius.

Kitą šeštadienį, vasario 8 dieną, Kauno ekipa namie priims Gargždų „Bangos” futbolininkus.