Principinę kovą tarp Vilniaus ir Kauno laimėjo „Žalgiris B“

LFF I lygos susitikime „Žalgiris B“  įrodė savo pranašumą prieš varžovus iš Kauno. Namų aikštelėje vilniečiai šventė pergalę rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje 18–ąją minutę pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai kamuolį į kauniečių vartus tiksliai pasiuntė Daniel Romanovskij – 1:0. 24–ąją minutę už pavojingos atakos nutraukimą geltona kortele buvo įspėtas Tomas Čeliauskas, o visai netrukus geltona kortelė buvo parodyta ir žalgiriečiui Lukui Valvoniui. Besibaigiant pirmajam kėliniui geltonos kortelės buvo parodytos Haroldui Vaineikiui ir „Kauno“ ekipoje žaidžiančiam Rimvydui Lipnevičiui. Pasibaigus pirmajam kėliniui pranašumas 1:0 išliko vilniečių rankose.

Antrajojo kėlinio metu abi ekipos turėjo keletą galimybių realizuoti įvarčius, tačiau jų iki galo įgyvendinti ilgą laiką nepavyko. Įpusėjus antrajam kėliniui, 65–ąją minutę žalgiriečiams pavyko sukurti greitą ataką, po kurios kamuolys dar kartą atsidūrė kauniečių vartuose, antrojo įvarčio autoriumi tapo jau pasižymėjęs Daniel Romanovskij. Iki rungtynių pabaigos „Kauno“ ekipai rezultato sušvelninti taip ir nepavyko, rungtynėse buvo užfiksuota Vilniaus „Žalgirio B“ pergalė namuose rezultatu – 2:0.