Pristatyta Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, treneriai, vadovai, komandą palaikantys valdžios atstovai, rėmėjai, futbolo bendruomenė skaičiuoja paskutines valandas iki šių metų sezono starto.

„Šilo“ komandai pergalingo ir aukščiausių tikslų įgyvendinimo sezone palinkėjo LR krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla, administracijos direktorius Valdas Kazlas, tarybos narys Giedrius Bielskus.

LR krašto apsaugos ministras, kuris visada ir visais įmanomais būdais prisideda prie „Šilo“ komandos gerbūvio bei plėtros vystant futbolą Kazlų Rūdoje pasidžiaugė, kad miestelyje gausėja ir jaunųjų futbolininkų, į rungtynes sezono metu nuolat renkasi gausiai vietos sirgaliai. Ministras vylėsi, kad metai iš metų dėmesys futbolui sugrįš. Niekam ne paslaptis, kad kone visą gyvenimą su futbolo kamuoliu draugauja ir pats J.Olekas.

Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla neslėpė džiaugsmo, kad vienas iš „Šilo“ trenerių štabo strategų Saulius Vikertas yra tikras futbolo sirgalius, kurio dėka Kazlų Rūdoje palaikomos futbolo tradicijos. Subtilaus humoro nestokojantis administracijos direktorius Valdas Kazlas pastebėjo, kad „Šilas“ garsina Kazlų Rūdą ne tik Lietuvoje, bet ir  Europoje: komanda yra įrodžiusi, kad futbolą galima žaisti ir vandenyje. Administracijos direktoriaus teigimu, kalbant rimtai, tarp miestelio ir komandos pavadinimų kaip tarp žodžių sinonimų, galima drąsiai dėti lygybės ženklą. Savivaldybės tarybos narys, randantis laiko apsilankyti ir rungtynėse sezono metu, G.Bielskus taip pat dalijosi teigiamomis emocijomis, pabrėždamas, kad dar prieš penkis metus atkurta komanda šiandien susiformavo tikrai į pajėgią, kuri laikoma kaip viena iš pirmenybių favoričių. G.Bielskų džiugino ir tai, kad šiose gretose yra ir jau išaugęs per keletą metų Kazlų Rūdos jaunimas, papildęs „Šilo“ komandą.

Sporto centro direktorius Gintaras Arminas užtikrino, kad jo vadovaujama įstaiga, tampriai bendradarbiaujanti su reprezentacine Kazlų Rūdos futbolo komanda dės visas pastangas, kad „Šilas“ kuo lengviau siektų pergalių. Čempioniško sezono palinkėjo „Šilo“ komandai ir vienas iš rėmėjų atstovų – Augustinas Kubiliūnas. Savo ruožtu, turėdami tokį puikų ir papildomų jėgų suteikiantį palaikymą, Kazlų Rūdos „Šilo“ atstovai padovanojo garbiems svečiams komandos su specialiais numeriais marškinėlius.

Šaltinis ir foto: www.fksilas.lt