Savaitgalio repeticijos

Artėjant pirmenybių startui Pirmos lygos komandos nepraleidžia progų išmėginti jėgas su įvairiais varžovais. Tad ir praeitą šeštadienį ne vienoje aikštėje bumbsėjo kamuoliai ir krito įvarčiai.

Pateikiame trumpą įvykusių kontrolinių rungtynių suvestinę.

„Jonava“ - Kėdainių „Nevėžis“ 2:2 (D.Raudonius,  J.Ulberkis- K.Rukuiža, E.Kugys)

Jonavoje susitiko gerai pažįstami kaimynai ir principiniai varžovai. Įdomi bei rezultatyvi dvikova baigėsi kovingomis lygiiosiomis. Atkreipsime dėmesį, kad antrose iš eilės rungtynėse pasižymėjo rezultatyviausias praeitų dviejų sezonų lygos žaidėjas Evaldas Kugys

FK "Nevėžis" sudėtis:

Peržiūroje esantis žaidėjas, T.Rakašius (E.Petrėnas), M.Butkus (peržiūroje esantis žaidėjas), peržiūroje esantis žaidėjas, peržiūroje esantis žaidėjas (peržiūroje esantis žaidėjas), peržiūroje esantis žaidėjas (A.Dovhyi), peržiūroje esantis žaidėjas, K.Rukuiža (peržiūroje esantis žaidėjas), E.Kugys, R.Župerka (E.Makauskas), A.Gėgžna (peržiūroje esantis žaidėjas).

VRFS „Snaigės“ turnyro finalas: „Žalgiris B“ - „Vilniaus Vytis“ 3:1 (A.Ankudinovas, D.Zybartas, M.Mikulėnas (11m) – R.Ruseckis)

Vilniuje savaitgalį baigėsi tradicinis „Snaigės" turnyras. Nepaisant kartais pasitaikančių triuškinančių rezultatų, tai - geras priešsezoninis „poligonas" sostinės komandoms. A grupės turnyro finale susitiko „Vilniaus Vytis" ir „Žalgiris B". Žydrūno Grudzinsko auklėtiniai sugebėjo atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą grupėje ir iškovojo pirmą seziono trofėjų.

Kretingos „Minija“ – „Panevėžys B“ 1:1 (G.Juška (11m)

Klaipėdoje susitiko dar dvi būsimo Pirmos lygos sezono dalyvės - Kretingos „Minija" ir „Panevėžys B". Anksti pasižymėję kretingiškiai (įvartį pelnė nenuilstantis Gvidas Juška) neišlaikė pergalingo rezultau, tačiau vėl išbandė nemažai peržiūroje esančių žaidėjų.

„Šiauliai“ - „Dainava“ 1:5 (D.Dovydaitis - M.Radžiukynas (11m), M.Vasiliauskas -2 (1 – iš 11m), T.Vitukynas-2)

Įdomios rungtynės vyko Šiauliuose. Atrodo, Gytarių dirbtinės dangos aikštė visai patinka ir tinka alytiškiams. Prie pernai metais čempionate iškovotos pergalės „Dainava" dabar pridėjo ir ;laimėjimą kontrolinėse rungtynėse. Beje, alytiškiams atstovavo keli žaidėjai, po ilgesnės pertraukos grįžę namolio.

„Dainava" rungtynes pradėjo šios startinės sudėties: Donatas Matijoška, Nedas Labukas, Domas Ivanauskas, Lukas Genevičius, Vakaris Kalėda, Matas Radžiukynas, Gustas Zabita, Titas Vitukynas, Martynas Vasiliauskas, peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis ir Lukas Kochanauskas.

Po pertraukos aikštėje pasirodė: Arijus Bražinskas, Alanas Marčiukaitis, peržiūroje dalyvaujantis japonas, Orestas Vyšniauskas, Ignas Baranauskas, Rytis Dusevičius.

„Jelgava“ – Telšių „Džiugas“ 2:0

Rimtas išmėginimas teko Telšių „Džiugui" - rungtynės su Latvijos aukščiausios lygos pirmenybėms besiruošiančia „Jelgava". Du įvarčiai, praleisti rungtynių pradžioje ir pabaigoje lėmė „Džiugo" prapaimėjimą.

„Hegelmann Litauen“ – BFC „Daugavpils“ 3:2 (A.Raginis, U.Lekečinskas -2).

Dar viena dvikova tarp kaimyninių valstybių ekipų vyko Kaune, kur „Hegelmann Litauen" pratęsė gana sėkmingą kontrolinių rungtynių seriją, nugalėję BFC „Daugavpils" futbolininkus. Beje, rungtynės buvo emocingos ir „karštos" - teisėjas futbolininkams parodė 2 raudonas ir 7 geltonas korteles!