Sunki „Bangos" pergalė

Trečiadienį Kretingoje “Banga” tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo “Miniją”.

Minija (Kretinga) – Banga (Gargždai) 1:2 (1:0).
Įvarčiai: 38 min. A.Vilavičius (Minija); 67 min. G.Kruša, 88 min. A.Bačanskis (Banga).
Įspėjimai: 35 min. D.Surblys, 72 min. K.Inta, 75 min. A.Seitkaliyev (Minija); 29 min. E.Bračkus, 72 min. D.Zubauskas (Banga).
Pašalinimas: 72 min. (antra geltona kortelė) D.Surblys (Minija).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Pocevičius, D.Padaigis, E.Bračkus, N.Urba, D.Lukošius (46′ P.Lotužys), K.Gnedojus (79′ Š.Skulskis), G.Kruša, D.Norvilas (46′ K.Urbaitis), A.Bačanskis, D.Zubauskas (90+1′ P.Srėbalius). Atsargoje liko: K.Smilingis, V.Antužis, J.Skuodas.

“Banga” aktyviai pradėjo susitikimą ir jau 7 minutę A.Bačanskis turėjo gerą galimybę pasižymėti, tačiau išvengęs gynėjo iš 16 metrų smūgiavo virš vartų.
Įsibėgėjus kėliniui “Minija” ėmė vis dažniau lankytis prie gargždiškių vartų. Aikštės šeimininkai sėkmingai naudojosi nemenko vėjo pagalba – po tolimų perdavimų “Bangos” gynėjai turėjo problemų savo baudos aikštelėje. Kretingiškiai per pirmąjį kėlinį kėlė net šešis kampinius ir vienas iš jų baigėsi liūdnai – į baudos aikštelė pasiųstą kamuolį iš arti į vartus nukreipė A.Vilavičius.
Antrajame kėlinyje jau “Banga” “pasikinkė” vėją. Atakos ritosi viena po kitos, tačiau aikštės šeimininkai kurį laiką sėkmingai nuo jų gynėsi. 67 minutę po P.Lotužio reido į baudos aikštelę kamuolys atiteko V.Pocevičiui, kuris tiksliu perdavimu surado G.Krušą. “Bangos” saugas smūgiavo užtikrintai ir išlygino rezultatą – 1:1.
Po įvarčio “Bangos” atakos nesiliovė, o netrukus aikštės šeimininkai dar palengvino gargždiškių situaciją. Geltoną kortelę jau turėjęs D.Surblys apsistumdė su D.Zubausku ir abu žaidėjai išvydo po geltoną kortelę. Kadangi kretingiškių kapitonui tai jau buvo antras įspėjimas, “Banga” įgijo kiekybinę persvarą.
Paskutinėmis kėlinio minutėmis “Banga” užgulė šeimininkų vartus, tačiau įveikti tankios gynybos vis nesisekė. Viename epizode G.Kruša, keldamas kamuolį nuo kampinio gairelės, netgi pataikė į virpstą.
Visgi 88 minutę fortūna šyptelėjo ir “Bangai” – po eilinės sumaišties prie šeimininkų vartų kamuolys atiteko A.Bačanskiui, kuris tiksliu smūgiu išplėšė pergalę 2:1.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione pirmadienį, gegužės 20 dieną, 18 valandą su Kauno “Stumbru B”.